Műveink
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Műveink

A Mutáns Menhely tagjainak művei
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Boldogság van-e még?

Go down 
SzerzőÜzenet
Lauren

Lauren


Hozzászólások száma : 6
Registration date : 2007. Dec. 06.

Boldogság van-e még? Empty
TémanyitásTárgy: Boldogság van-e még?   Boldogság van-e még? Icon_minitimeCsüt. Dec. 06, 2007 11:27 pm

Boldogság van-e még?

Nincs már maradásom e Földön, hisz csak két világ közt, tengetem Életem! Várom a csodát, mi le nem jöhet már. De mégis állok, és csendesen várok. Tűrtem a bántalmakat, mik szívemet érték tegnap, s ma; tűrtem a fájdalom érzését, mivel lelkemet érintették. Szomorúan tengődök, jobbakat várva, búskomoran nézem, hogy Boldogságom száll tova. Elrontottam, pedig enyém lehetne. Viselhetném a "Világ legboldogabbja" címet! De elszalasztottam. így nem viselhetem azt. Mélyen szembenézés? És köszönés? Lesz-e még ilyen? Kérdem én. A válasz közömbös, nem lesz köszönöm. Nincs is érzés, mi utánozná, nincs is ember, ki köszönne már. Nincs Boldogság, mert elúszott, nincs Szerelem, mert elfutott.
Csak az érző szívem maradt meg, mi még mindig vágyódik az övé mellé. Árulás lenne , ha lehetne szeretnem? Bűn lenne többet kívánni, mint plátói szerelem? Egy férfi, s egy nő, kinek szíve együtt ver, mégsem történik semmi. Csak ülnek egymás mellett némán, s úgy tűnődnek.
Vissza az elejére Go down
 
Boldogság van-e még?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Műveink :: Lauren Alexa Wind művei :: Novellák-
Ugrás: